A logopédiai munkakör magában foglalja a gyermekkori beszéd-, nyelvi és hangképzési zavarok diagnosztikáját és terápiáját. A helyszínen már évek óta bevezetett gyermekneurológiai rendelés, diagnosztika, tanácsadás és terápia folyik neurológus-orvos vezetésével, pszichopedagógus, gyógypedagógus és gyógytornász szakmai tevékenységével kiegészítve.

A most megnyitásra kerülő foniátriai-audiológiai-logopédiai egység Prof. Dr. Hacki Tamás foniáter, fül-orr-gégész, gyermekaudiológus irányításával, a sokoldalú, átfogó gondoskodás modelljét szándékozik megvalósítani.

Továbbképzési igényt támogatunk.

Munkaidő megegyezés szerint.

Feladatok:

  • Gyermekkori beszéd-, nyelvi és hangképzési zavarok diagnosztizálása és terápiája

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kulturált munkakörülmények
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Megegyezés szerinti munkaidő

Bérezés, juttatások:

  • Bejelentett fix bérezés
  • Továbbképzési igény támogatása

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

A munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, Teréz krt. 24.

Az önéletrajzokat az ngysz@gyermekmento.hu e-mail címre várjuk.